Letná údržba

Potrebujete vyriešiť letnú údržbu, kosenie trávnikov, hnojenie trávnikov, vertikutácia (prevzdušnovanie ) trávnikov, i vo vašom firemnom areáli alebo bytovom dome?  Radi vám s tým pomôžeme. Poskytujeme profesionálne a spoľahlivé služby letnej údržby za výhodné ceny v rámci celého západoslovenského kraja.

Letná údržba zahŕňa kosenie trávnikov, hnojenie trávnikov, vertikutácia (prevzdušňovanie ) trávnikov, tvarovací rez drevín, chemické ošetrenie drevín, čistenie záhonov, odburinovanie, úprava záhonov, úprava živých plotov, manuálna a chemická likvidácia nežiadúcej vegetácie, zálievky v letných mesiacoch, hrabanie lístia, odvoz pokosenej trávy a zeleného odpadu. Vertikutácia je potrebná na jar aj jeseň. Vyčistime ňou trávnik od vegetačných zvyškov a plsti ktoré sa v priebehu jari a leta usadili. Plsť je ideálnym miestom pre zárodky chorôb v trávniku.

 

 

Okrem letnej údržby máme v ponuke aj ďalšie doplnkové služby súvisiace s profesionálnym sťahovaním ako balenie tovaru, nakladanie a preprava ťažkých bremien, upratovacie služby.

Cenník

Neváhajte nás kontaktovať a my vám obratom vypracujeme nezáväznú cenovú ponuku úplne zadarmo. Pripravte si základne informácie o vaše špeciálne požiadavky na letnú údržbu.

Ako to bude prebiehať?

Chceli by ste vedieť, ako letná údržba v spolupráci s našou firmou prebieha? Pri žiadosti o kalkuláciu si pripravte základne informácie a vaše špeciálne požiadavky, na základe toho vám obratom vytvoríme zodpovedajúcu cenovú ponuku. Následne, keď dôjde k akceptácií našej cenovej ponuky, dohodneme si termín a postaráme sa o všetko ostatné, vy už nič viac riešiť nemusíte.

01

Prvý krok

Kontaktujte nás a my vám obratom vypracujeme cenovú ponuku
02

Druhý krok

Po odsúhlasení cenovej ponuky dohodneme termín spolupráce
03

Tretí krok

Pokosíme trávniky, zeleň či záhony a zaradíme všetky potrebné náležitosti.
04

Štvrtý krok

Zabezpečíme odvoz pokosenej trávy s zeleného odpadu.