O nás

Spoločnosť MSTTRANS s.r.o je na trhu 4 roky. Spočiatku sme začali pôsobiť iba ako dopravná firma. Naším prvým vozidlom bolo IVECO. Postupne sme náš vozový park modernizovali a rozrástol sa o ďalšie vozidlá. V snahe ponúknuť zákazníkom komplexné služby sme pole našej pôsobnosti rozšírili o ďalšie služby.

Našou filozofiou a cieľom zároveň je poskytovanie kvalitných služieb, ktoré zabezpečia maximálnu spokojnosť zákazníka.

Poskytujeme profesionálne služby

Poskytujeme Vám 10 ročné skúsenosti v oblasti autodopravy, prepravy tovaru a sťahovania. Ponúkame spoľahlivosť a kvalitu služieb, profesionalitu, flexibilitu, serióznosť a individuálny prístup ku každému zákazníkovi.

Férové a rýchle jednanie

Vyžiadajte si cenovú ponuku, žiadne skryté poplatky, jednáme na rovinu čo urýchli celý proces objednania prepravy. Váš tovar prepravíme rýchlo a bezpečne na vlastných vozidlách značky Peugeot a Iveco.

Nadštandardné vzťahy so zákazníkmi

Zverte váš tovar do rúk profesionálom, sme vždy tam, kde nás potrebujete! Našou prioritou je aby bol zákazník spokojný. Vieme sa preto vždy prispôsobiť požiadavkám zákazníka. Tešíme sa na spoluprácu s vami.

OLYMPUS DIGITAL CAMERA
OLYMPUS DIGITAL CAMERA
OLYMPUS DIGITAL CAMERA

Sme firma špecializujúca sa na sťahovanie a prepravu tovaru. V ponuke našich služieb nájdete aj ďalšie činnosti, ako napríklad vypratávanie pivničných priestorov, bytov a domov, odvoz a likvidáciu starého nábytku, spotrebičov či stavebného odpadu, upratovacie služby alebo zimnú a letnú údržbu.

S prácou v oblasti prepravy tovaru a sťahovania máme niekoľkoročné skúsenosti. Kvalitne odvedená práca a spokojný zákazník sú pre nás hlavnou prioritou. Kvalitou práce a profesionalitou spĺňame tie najvyššie štandardy. Zákazník je náš rovnocenný partner, ktorému sa snažíme v maximálnej možnej miere splniť jeho požiadavky.

Každoročne získavame značnú časť nových klientov cez osobné referencie a odporúčania existujúcich zákazníkov. Sme presvedčení, že vám vieme ponúknuť služby ušité na mieru vašich potrieb za priaznivé ceny.

Sme tu pre Vás 24 hodín denne.

0
+
Rokov skúsenosti
0
+
Spokojných zákazníkov
0
+
Vlastných vozidiel
0
+
Najazdených kilometrov


POVEDALI O NÁS

REFERENCIE