Preprava tovaru

Potrebujete vyriešiť vnútroštátnu prepravu tovaru v rámci celého Slovenska či dokonca prepravu na medzinárodnej úrovni, alebo len vyzdvihnúť a prepraviť nábytok z obchodu? Radi vám s tým pomôžeme. Poskytujeme profesionálne a spoľahlivé prepravné služby za výhodné ceny. Váš tovar vám bezpečne prepravíme odkiaľkoľvek a kamkoľvek v rámci celej Európskej únie. Máme CMR poistenie pre prípade poškodenie tovaru pri preprave. Naše autá sú neustále pod kontrolou GPS.

V dnešnom konkurenčnom prostredí je potrebné, aby bol váš tovar doručený načas a za rozumnú cenu. Nestrácajte preto zbytočne drahocenný čas riešením nekomplexných cenových ponúk a hľadaním prepravy vášho tovaru na lokálnej, národnej alebo medzinárodnej úrovni. Nechajte to na skúsených odborníkov, ktorí majú všetko potrebné na to, aby bol váš tovar bezpečne dopravený z bodu A do bodu B v úplnom poriadku a načas. Využite naše prepravné služby a venujte sa tomu, čo je pre vaše podnikanie najdôležitejšie.

 

Okrem prepravy tovaru máme v ponuke aj ďalšie doplnkové služby súvisiace s profesionálnym sťahovaním ako balenie tovaru, nakladanie a preprava ťažkých bremien, upratovacie služby.

Cenník

Neváhajte nás kontaktovať a my vám obratom vypracujeme nezáväznú cenovú ponuku úplne zadarmo. Pripravte si základne informácie o prepravovanom tovare ako typ a váha prepravovaného tovaru, vzdialenosť a pod.

Ako to bude prebiehať?

Chceli by ste vedieť, ako preprava tovaru v spolupráci s našou firmou prebieha? Pri žiadosti o kalkuláciu si pripravte základne informácie ako typ a váha prepravovaného tovaru, vzdialenosť a pod. na základe toho vám obratom vytvoríme zodpovedajúcu cenovú ponuku. Následne, keď dôjde k akceptácií našej cenovej ponuky, dohodneme si termín prepravy tovaru a postaráme sa o všetko ostatné, vy už nič viac riešiť nemusíte.

01

Prvý krok

Kontaktujte nás a my vám obratom vypracujeme cenovú ponuku
02

Druhý krok

Po odsúhlasení cenovej ponuky dohodneme termín prepravy
03

Tretí krok

Vyzdvihneme tovar a vybavíme a zaradíme všetky potrebné náležitosti.
04

Štvrtý krok

Doručíme tovar na vami zvolenom mieste v dohodnutom čase.