Sťahovanie

Potrebujete presťahovať firmu, byt alebo rodinný dom v rámci Bratislavy celého Slovenska či dokonca vypratať pivnicu, vývoz odpadu a baliaci služby? Radi vám s tým pomôžeme. Poskytujeme profesionálne a spoľahlivé sťahovacie služby za výhodné ceny. Váš tovar vám bezpečne presťahujeme odkiaľkoľvek a kamkoľvek.

Váš nábytok a osobné veci presťahujeme s maximálnym dôrazom na opatrnosť pri manipulácii s ním. Garantujeme vám seriózny prístup a kvalitné služby za seriózne ceny.

Nestrácajte preto zbytočne drahocenný čas riešením nekomplexných cenových ponúk a hľadaním najlacnejšieho sťahovania. Pripravíme vám ponuku na mieru za výhodnú cenu. Nechajte to na skúsených odborníkov, ktorí majú všetko potrebné. Využite naše služby a venujte sa tomu, čo je pre vaše podnikanie najdôležitejšie.

 

Okrem prepravy tovaru máme v ponuke aj ďalšie doplnkové služby súvisiace s profesionálnym sťahovaním ako balenie tovaru, nakladanie a preprava ťažkých bremien, upratovacie služby.

Cenník

Neváhajte nás kontaktovať a my vám obratom vypracujeme nezáväznú cenovú ponuku úplne zadarmo. Pripravte si základne informácie o type priestoru ktorý chcete presťahovať, vzdialenosť do bodu B a pod.

Ako to bude prebiehať?

Chceli by ste vedieť, ako bude sťahovanie v spolupráci s našou firmou prebiehať? Pri žiadosti o kalkuláciu si pripravte základne informácie o veľkosti a množstve sťahovaného nábytku či dokumentov, vzdialenosť z bodu A do bodu B a pod. Na základe toho vám obratom vytvoríme zodpovedajúcu cenovú ponuku. Následne, keď dôjde k akceptácií našej cenovej ponuky, dohodneme si termín sťahovania a postaráme sa o všetko ostatné, vy už nič viac riešiť nemusíte.

01

Prvý krok

Kontaktujte nás a my vám obratom vypracujeme cenovú ponuku
02

Druhý krok

Po odsúhlasení cenovej ponuky dohodneme termín sťahovania
03

Tretí krok

Pomôžeme vám z balením, naložíme sťahované predmety a zaradíme všetky potrebné náležitosti.
04

Štvrtý krok

Dovezieme a vyložíme nábytok na vami zvolenom mieste v dohodnutom čase.