Upratovanie

Sme špecialisti na upratovanie domov, bytov, kancelárií či dokonca celých firiem. Pôsobíme hlavne v okolí Bratislavského kraja. Ponúkame rôzne upratovacie služby, ktoré zahŕňajú upratovanie bytov, upratovanie domácnosti,  kancelárií čí nehnuteľností, umývanie okien, tepovanie, vysávanie, umývanie podláh. Našou špecializáciou je práve upratovanie kancelári a firiem. Záleží nám na udržiavaní čistoty a poriadku. Dokonale poupratujeme aj vašu firmu.

V dnešnej uponáhľanej dobe iste oceníte ak máte kvalitne upratanú domácnosť, či firmu a vďaku tomu si môžete užívať viac voľného času a venovať sa tomu, čomu potrebujete.

Vychádzame v ústrety naším zákazníkom a sme pripravení splniť aj tie najnáročnejšie požiadavky pri upratovaní na mieru.

 

Okrem upratovacích služieb máme v ponuke aj ďalšie doplnkové služby súvisiace s profesionálnym sťahovaním ako balenie tovaru, nakladanie a preprava ťažkých bremien, upratovacie služby.

Cenník

Neváhajte nás kontaktovať a my vám obratom vypracujeme nezáväznú cenovú ponuku úplne zadarmo. Pripravte si základne informácie o veľkosti bytu či kancelárie a o vašich špecifických požiadavkách ako tepovanie sedačky, umývanie okien, a pod.

Ako to bude prebiehať?

Chceli by ste vedieť, ako budú prebiehať upratovacie služby v spolupráci s našou firmou? Pri žiadosti o kalkuláciu si pripravte základne informácie o rozlohe miestnosti a špecifických požiadavkách na základe toho vám obratom vytvoríme zodpovedajúcu cenovú ponuku. Následne, keď dôjde k akceptácií našej cenovej ponuky, dohodneme si termín upratovania a postaráme sa o všetko ostatné, vy už nič viac riešiť nemusíte.

01

Prvý krok

Kontaktujte nás a my vám obratom vypracujeme cenovú ponuku
02

Druhý krok

Po odsúhlasení cenovej ponuky dohodneme termín
03

Tretí krok

Prídeme vám poupratovať, vytepovať koberec, sedačku a pod.
04

Štvrtý krok

Pri spokojnosti s našimi službami si dohodneme pravidelný termín.