Zimná údržba

Potrebujete vyriešiť zimnú údržbu, odpratávania snehu a posypu proti poľadovici vo vašom firemnom areáli alebo bytovom dome?  Radi vám s tým pomôžeme. Poskytujeme profesionálne a spoľahlivé služby zimnej údržby za výhodné ceny v rámci celého západoslovenského kraja.

Zimná údržba pozemných komunikácií zahŕňa odstraňovanie a zmierňovanie závad v zjazdnosti spôsobených zimnými poveternostnými podmienkami.

Zabezpečujeme zimnú údržbu na všetkých komunikáciách a verejných priestranstvách, ako sú chodníky, parkoviská, firemné areály, skladové objekty a pod. Vykonávame služby ako odhrňanie snehu, sekanie a posyp komunikácií inertným alebo chemickým materiálom, prípadne odvoz snehu. Máme poistenie za škodu v prípade úrazu alebo poškodenia.

 

Okrem zimnej údržby máme v ponuke aj ďalšie doplnkové služby ako letnú údržbu, upratovacie služby pre vašu firmu.

Cenník

Neváhajte nás kontaktovať a my vám obratom vypracujeme nezáväznú cenovú ponuku úplne zadarmo.

Ako to bude prebiehať?

Chceli by ste vedieť, ako preprava tovaru v spolupráci s našou firmou prebieha? Pri žiadosti o kalkuláciu si pripravte základne informácie o vašich požiadavkách na základe toho vám obratom vytvoríme zodpovedajúcu cenovú ponuku. Následne, keď dôjde k akceptácií našej cenovej ponuky, dohodneme si termín a postaráme sa o všetko ostatné, vy už nič viac riešiť nemusíte.

01

Prvý krok

Kontaktujte nás a my vám obratom vypracujeme cenovú ponuku
02

Druhý krok

Po odsúhlasení cenovej ponuky dohodneme termín
03

Tretí krok

Vykonáme služby zimnej údržby podľa dohodnutých podmienok a pravidelnosti
04

Štvrtý krok

Pri spokojnosti si dohodneme pravidelný termín zimnej údržby